גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

אקווריום מים מלוחים מתוצרת Red Sea

בנטפיש קיים מבחר גדול של אקווריומי RED SEA למים מלוחים, מתוצרת חברת RED SEA הישראלית. מותג RED SEA הפך למוביל בתחום אקווריומי מים מלוחים הן למתחילים והן למתקדמים.

אקווריום מים מלוחים הנקרא גם אקווריום ריף או אקווריום מרינה, מגיע באיכות גבוה מאוד תוך דגש על נוחות הרכבה ושימוש פרקטי ונוח. כמו כן, בכל אקווריום מותקנת זכוכית קריסטל "אקסטרה קליר" למראה מרהיב וחד. ניתן לרכוש אקווריום במגוון רחב של מידות מהקטנים ביותר NANO עד למערכות גדולות ומורכבות. מוזמנים להגיע לחנות ולהתרשם מהאיכות ולקבל יעוץ והסברים.

 

סדרת האקווריומים ריפר מבית רד סי מספקת לחובבים מתקדמים בסיס איתן לבניית אקווריומי מרינה וריף מלאים. אקווריומי ריפר משלבים עיצוב מודרני ללא חיזוקים עם זכוכית צלולה במיוחד וסטנד אלגנטי ומוגן מים שמכיל סאמפ, רפיוג'יום ומיכל מילוי מים אוטומטי. סדרת הריפר מספקת את מלוא נוחות התפעול לצד גמישות מרבית בכל הנוגע לתאורה, סינון, זרימות וכל ציוד אחר שיידרש.

האקווריומים בסדרת ריפר כוללים את התכונות הבאות:

  • עיצוב רימלס מודרני עם זכוכית מלוטשת למניעת פציעות
  • שולחן אלגנטי מוגן מים
  • תא פורק עם אפשרות לשליטה בגובה המים לשיפור התפקוד
  • מחיצה ליצירת רפוג'יום עם שני מצבים שונים לשליטה בגודלו
  • חיבורים לגרביים מיקרוניות וכוסות מדיה להתקנה נוחה של פילטרציה כימית ומכאנית
  • מיכל מילוי מים אוטומטי שניתן להזיז הצידה למתן גישה נוחה יותר למשאבת ההעלאה

ריפר דלוקס – האקווריומים הנוחים מסדרת ריפר עם תוספת תאורה מקצועית

אקווריומי הריפר דלוקס כוללים את תאורת הריפלד החדישה מבית רד סי ביחד עם מערכת תליה מתכווננת ונוחה לשימוש. נורות הריפלד תוככנו במיוחד למתן גדילה מירבית וצבעים מרשימים בכל סוגי האלמוגים, ביחד עם ריצוד נעים לעין ברחבי האקווריום. בלב התאורה עומד מערך לדים מרוכז יחיד שכולל לדים כחולים-סגולים רבי ספקטרום של 23000 קלווין בערוץ הראשון ולדים לבנים של 8000 קלווין בערוץ השני. שני הערוצים הללו, ביחד עם תאורת אור ירח מובנת בעוצמה של 3 וואט, יוצרים סביבה מושלמת לאלמוגים וחסרי חוליות פוטוסינטטיים אחרים. תאורת הריפלד כוללת גם עדשה עלולה מזכוכית אופטית שמבטיחה פיזור אחיד של האור ברחבי האקווריום ומונעת נפילת עוצמה נקודתית.

האנטנה האלחוטית המובנת מחברת את תאורת הריפלד ישירות לאינטרנט, ומאפשרת לכם שליטה ישירות מהסמארטפון בעזרת אפליקציית הRed Sea ReefBeat. האפליקציה מספקת לבחירתכם מספר תוכניות הארה אוטומטיות ביחד עם אפקטים נוספים כמו שקיעה וזריחה, מחזור אור ירח, חלוף עננים ואפילו מצב אקלום לאלמוגים חדשים. האפליקציה מספקת גם הנחיות שימושיות והתראות במקרים מיוחדים כמו הפסקות חשמל. 

הלד מותקן בגב האקווריום עם זרוע מיוחדת וניתן לסובבו הצידה בכדי להקל על התחזוקה השותפת והגישה לסאמפ האחורי. אקווריומי הריפר פנינסולה מגיעים עם התקני תליה מתכווננים ייחודיים שמאפשרים גישה נוחה יותר ממתקני התליה הסטנדרטיים.

מערכת הפילטרציה והזרימות של אקווריומי ריפר

מסרקים מתפרקים מכסים את האוברפלו שממוקם במרכז גב האקווריום ומכיל את צנרת הניקוז והחזרה מהסאמפ לצד זרבובית מתכווננת שמאפשרת לשלוט בכיוון הזרמים. הוא מכיל בנוסף צינור לניקוז חירום במקרה של סתימה בצינור הניקוז הראשי. 

בכניסה לסאמפ, המים עוברים דרך גרביים מיקרוניות ו/או כוסות מדיה וממשיכים לתא הרפיוג'יום (למעט בריפר 170). משם הם עוברים לתא פורק עם גובה מים מתכוונן שמבטיח התאמה לשלל דגמי פורקים וריאקטורים. לפני הגעתם למשאבת החזרה, המים עוברים דרך מלכודת בועות שמונעת מהן מלהגיע לאקווריום הראשי.

אקווריומי ריפר פנינסולה

אם ברצונכם להוסיף את היופי והחינניות שמציעים אקווריומי פנינסולה שניתן לצפות בהם משלושה צדדים שונים, כיום כבר לא חייבים להזמינם בבניה מיוחדת. אקווריומי הריפר פנינסולה יכולים להחדיר את הצבעים המרהיבים של שונית האלמוגים לכל חלל ביתי או משרדי ללא מאמץ. כמו כן, הם יכולים לשמש כמחיצה בין חדרים שונים עם תצוגה מרהיבה לשני הכיוונים.

אקווריומי הריפר פנינסולה זמינים בשני דגמים: הפנינסולה 500 באורך 125 ס"מ והפנינסולה 650 באורך 160 ס"מ. הם ניחנים בעיצוב רימלס מודרני ללא חיזוקים אשר מקל על הצפייה בתכולתם מכל הצדדים.

גובהם של אקווריומי הריפר פנינסולה הוא 60 ס"מ והם באים עם שולחן סנדוויץ' חזק המצופה בצבע אפוקסי שמגן עליו מפני מים. הדלתות בשולחן זה יכולות להיות מורכבות מכל צד שתבחרו והוא מגיע עם תא מאוורר נפרד למקרר.

מערכת הפילטרציה של אקווריומי הריפר פנינסולה כוללת מספר תכונות ייחודיות:

  • תא לפורק עם גובה מים מתכוונן בין 21 ל27 ס"מ לשיפור הביצועים
  • מחיצה ליצירת רפוג'יום שמאפשרת לכם להחליט כמה מחלל הסאמפ יוקצה לרפיוג'יום וכמה לפורק וריאקטורים.
  • שני שקים מיקרוניים ושני כוסות מדיה לפילטרציה כימית ומכאנית
  • מיכל מילוי מים אוטומטי שניתן להזיז הצידה לתחזוקה קלה של המשאבה.

*כל הסאמפים בסדרת ריפר כוללים גם מיכל מילוי מים אוטומטי שמבטיח גובה מים קבוע בתא המשאבה.