גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

משאבות גלים לאקווריום

מגוון סוגי משאבות גלים לאקווריום עבורכם, ליצירת זרימה אחידה וטבעית באקווריום:

  • משאבות ריף וויב - שקטות, חכמות ועוצמתיות.
  • משאבות גלים לאקווריום ניווה (NEWA) - נועדו לשינוע כמויות מים גדולות בתוך האקווריומים.
  • משאבות וורטק - מספקות זרימה רחבה ועדינה.

משאבות ריף וויב - שקטות, חכמות ועוצמתיות

משאבות הריף וויב, שמבוססות על פטנט זרמי המערבולת, מספקות זרמים עוצמתיים ביעילות מירבית ומתגאות בפעילות שקטה ובתחזוקה קלה במיוחד. הן מספקות זרימה אופטימאלית לאלמוגים בשלל סוגי אקווריומי הריף, ללא קשר למיקומם באקווריום. השילוב של מנוע אלקטרוני מתקדם, מיסבים כפולים ותושבת מונעת ויברציות בכל דגמי משאבות הריף וויב מבטיח פעולה שקטה במיוחד.

ניתן לשלוט בכל משאבת ריף וויב בעזרת בקר שמחובר אליה ישירות, אך בכל משאבה קיים גם חיבור Wi-Fi המאפשר לשלוט במשאבות מרחוק בעזרת אפליקציית ReefBeat.

משאבות גלים לאקווריום ניווה (NEWA)

ליין משאבות הגלים של ניווה (NEWA) נשען על מודיפיקציה פופולארית של ראשי הכח האגדיים מסדרת מקסי-ג'ט שעזרה להפוך אותם בעבר למשאבות גלים יעילות, אך מייעל ומשפר את יעילותן ואת נוחות השימוש בהן והופך את המנועים שיצרו זרימה בריפים בעבר ליוצרי זרימה מעולים לריפים של העתיד. משאבות הגלים מסדרת ניווה וויב נועדו לשינוע כמויות מים גדולות בתוך האקווריומים ליצירת זרימה אחידה וטבעית שמחמצנת את המים ומגיעה לכל האזורים באקווריום. הן ניחנות במנוע שקט המבטיח ביצועים מעולים וחסכון בחשמל, ביחד עם אימפלור יעיל במיוחד.

במקום המגנטים הנפוצים משאבות אלו ניחנות בכרית יניקה חזקה וייחודית שמאפשרת חיבור נוח ללא חלקים הבולטים מחוץ לאקווריום, ולעומת מגנטים מאפשרת מבנה המונע העברת ויברציות מה שמקטין רעשים. כמו כן, הן ניחנות בתופסן לקיבוע יעיל של חוט החשמל מה שהופך אותן לאסטטיות ופחות פולשניות בתוך האקווריום.

משאבות וורטק

כמות ואיכות הזרימות הם אחד הקריטריונים החשובים ביותר בבריאות האקווריום. הודות למשאבות הוורטק, כיום הרבה יותר קל לספק את אותן הזרימות. הן תוכננו על ידי אקווריומיסטים שמגדלים דגים בבתיהם וכשמדובר בלספק זרימה רחבה ועדינה אין להם מתחרים. הן גן ניחנות בעיצוב ייחודי שבו מנוע המשאבה יושב מחוץ למים ומחובר למדחף בצורה מגנטית.