גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

פורקי חלבונים לאקווריום מים מלוחים

פורק חלבונים לאקווריום מים מלוחים, הינו פילטר מיוחד למים מלוחים המוציא לכלוך מהמים בעזרת בועות אוויר.

מדובר באביזר הפילטרציה החשוב ביותר במים מלוחים ויעילותו תקבע במידה רבה עד כמה האקווריום ישגשג ויצליח. באתר זה תוכלו למצוא שלל פורקי חלבונים מחברות ידועות כמו באבל מאגוס הידידותיים לתקציב ורד סי המתקדמים. תוכלו גם ליהנות ממבחר רחב של דגמים שיתאימו לאקווריומים בכל הגדלים.

כמו כן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי פורק החלבונים לאקווריום מים מלוחים שיהיה הכי מתאים עבורכם ועבור האקווריום שלכם. מידע נוסף: מבוא לפורקי החלבונים ויתרונותיהם.

פורק חלבונים - סדרת קורב באבל

סדרת הקורב של באבל מאגוס מהווה עליית מדרגה הן בצורת הבנייה והן באיכות הבנייה לעומת מפרקים מסדרות ישנות יותר. ההבדל העיקרי בין סדרת קורב לסדרות קודמות הוא גוף המפרק שעשוי מיציקה אחידה, אך עדיין מאפשר גישה נוחה לחלקים הפנימיים בכדי לנקותם. הבדל נוסף מסדרות קודמות הוא משאבות הרוק העוצמתיות שמשפרות הן את האמינות והן את הביצועים של המפרק.

כמו כן מפרקים מסדרה זו ניחנים באפשרות לסובב את המשאבה ב- 90 מעלות מה שמאפשר מיקום נוח ונכון יותר עבור המערכת שלכם. למפרקים מסדרה זו צינור יציאה מתכוונן עם יציאת מים בתחתית המפרק מה שמפחית רעשים ועוזר בכיוונון עדין של גובה המים. כמו כן הם ניחנים בניתוק מהיר של כוסית האיסוף וצינור ניקוז מובנה בתחתית הכוסית.

סדרת פורקי החלבונים C-Type

סדרת ה-C type של חברת באבל מאגוס אליה משתייך מפרק זה נועדה בכדי לתת פתרונות פילטרציה במצבים בלתי רגילים כמו במקרה של היעדר סאמפ או באקווריומים עם סאמפ פנימי. ההבדל בין סדרה זו לסדרות קודמות הוא משאבות הרוק העוצמתיות שמשפרות הן את האמינות והן את הביצועים של המפרק.

פורקי חלבונים ריפר – יעילים, שקטים ונוחים

פורקי החלבונים היעילים של רד סי כוללים שילוב של משאבות סיצ'ה PSK עם פלטת פיזור ומבנה גוף שמשפרים את זמן המגע בין המים והאויר ומבטיחים הסרת לכלוך יציבה ויסודית. הם תוכננו בכדי לספק נוחות מירבית למשתמש וכוללים חיבורי גומי למניעת רעש, חלון מיוחד לבדיקת כמות הרפש, מנקה צוואר מובנה וצינורית ניקוז ארוכה עם ברז.