גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

אוכל לדגים וחסרי חוליות

מזון לדגי נוי באקווריום מותאם ואיכותי

לצד סביבה הולמת וחמצן לנשימה, מזון הוא אלמנט הכרחי להישרדותם של כל בעלי החיים. לא רק שהוא נותן להם אנרגיה ומאפשר להם לגדול, כאשר מדובר באוכל לדגים בדגים וחסרי חוליות מימיים הוא גם משנה לרוב את צבעם והתנהגותם.

אוכל בריא לדגים שלכם

מזון לדגים יכול לחזק מאוד את צבעי הדגים ובנוסף לגרום להם להיות שקטים או תוקפניים יותר בהתאם לסוגו. אוכל לדגי נוי שלא מתאים יכול ליצור לא מעט בעיות בריאות ואפילו לגרום למותו. כאן בנטפיש ניתן לרכוש מגוון סוגי מזון לדגי נוי כגון: טטרה - מזון המתאים לכל סוגי הדגים ומסייע לחיזוק המערכת החיסונית, ויטליס וסרה.

מה דגים אוכלים?

כאשר מדובר בתזונת הדגים באקווריום, חשוב לשמור לגוון ולהכין להם תפריט המכיל מרכיבים שונים כדי שלא יאכלו את אותו האוכל בכל יום. יום אחד נאכיל אותם במזון לדגים בצורת דפדפים, ביום אחר בצורת מקלות וביום אחר בצורת גרגירים. מזון לדגים איכותי ישמור על בריאותם וימנע מגוון סוגי מחלות דגים.

דגים הרגילים לחיות בקרקעית בסביבה הטבעית שלהם, יעדיפו אוכל לדגים אשר שוקע במים, כמו טבליות המבוססות על מרכיב בשרי/צמחי זאת כמובן בהתאם לסוג הדג שלכם. ברגע שהטבליות שוקעות לקרקעית הן מתפוררות והדגים ניזונים מהם, כך שהן לא מזהמות את מי האקווריום. לעומת זאת יש את הדגים שבטיבעם ניזונים ממזון הצף על פני המים, ולכן יש לדאוג להם למזון לדגים צף.

במקרה ויש לכם דגים טורפים, ניתן גם להביא להם אוכל לדגים "חיי" כמו תולעים, פרעושי מים ויצורים נוספים. עבור דגי נוי עם דיאטה צמחית, ניתן לגדל בתוך האקווריום אצות כדי שיוכלו לאכול מהן במהלך היום ולא רק בזמן ההאכלה. גידול אצות באקווריום גם מוסיף לנראות האקווריום, ונותן לדגי הנוי תחושה טבעית יותר, בתוך סביבה אקולוגית נעימה ומתאימה.