גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

טטרה (Tetra) מזון לדגים

המזונות של חברת טטרה הגרמנית הפכו לאחד מסוגי המזונות המבוקשים והנמכרים בעולם בזכות איכותם. החברה נוסדה לפני יותר מ 50 שנה והייתה בין החלוצות בפיתוח מזון דפדפים לדגי נוי. אוכל לדגים זה, מתאים לכל סוגי דגי אקווריום ובמיוחד לדגים החיים בקרקעית האקווריום. מזון לדגים טטרה מסייעת לחיזוק המערכת החיסונית של הדגים.

 

אוכל לדגי ציקלידים

סדרת טטרהציקליד כשמה כן היא - סדרת המזון לציקלידים של טטרה. הסידרה פותחה במיוחד בכדי לתת מענה לצרכים התזונתיים ולדרכי האכילה המגוונות של משפחת דגים נרחבת זאת ומכילה סוגי מזונות המותאמים במיוחד לדגים מעניינים ונבונים אלה.

מזון גרגרים לדגים טטרה פרימה

מזון הגרגירים טטרה פרימה מכיל פיגמנטים טבעיים לחיצוק צבעי הדגים ומיוצר מהמרכיבים האיכותיים ביטור בטכנולוגיית ייצור חדישה לשמירה על ערכיהם התזונתיים. תהליך הprimex הייחודי מסיר את כל החומרים הלא מזינים ממזון זה מה שמבטיח עיכול מלא ואפס לכלוך. המזון מעושר בויטמינים לבריאות מירבית של הדגים.

מזון גרגרים לדגי תוכי אדום

  • המזון מכיל ריכוז גבוה של פיגמנטים לשיפור וחיזוק הצבע האדום בדגים.
  • חיזוק הצבע ניכר כבר אחרי שבועיים של שימוש במזון זה.
  • מיוצר בגרמניה ועובר בדיקות קפדניות לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לאיכות (ISO 9001).
  • ההרכב פותח במיוחד לעיכול קל ומהיר ולשיפור קצה הגדילה. 

סדרת טטרהמין אוכל לדגים מושלם לדגים טרופיים

סדרת טטרהמין פותחה בכדי לספק פתרון תזונתי מושלם לאקווריומי קהילה של דגים טרופיים. המזונות בסדרה מכילים מרכיבים איכותיים ומעוררי תאבון שלא יזהמו את המים ויספקו את התזונה הטובה ביותר לדגים הטרופיים באקווריום שלכם.

אוכל לדגים מסדרת טטרהקולור להבטלת צבעי הדגים

סדרת טטרהקולור הינה סדרת מזונות בעלת מטרה אחת בלבד - לתת לדגים שלכם את הצבעים העזים ביותר שאפשר. כל המזונות בסדרה זו כוללים מגוון חומרים ותוספי תזונה הדואגים להבליט את צבעי הדגים, ביחד עם מרכיבי מזון איכותיים לתזונה נכונה ובריאות מירבית של הדגים.

מזון הגרגירים טטרהקולור - אוכל לדגים עבור דגי נוי טרופיים

מזון הגרגירים טטרהקולור מיועד לדגי הנוי הטרופיים הגדולים יותר שלכם. הוא מתאים במיוחד לדגים כמו סקלרים ודיסקוסים וכולל גרגירים ששוקעים באיטיות המתאימים גם לדגים השוחים במרכז האקווריום וגם לאוכלי קרקעית. המזון מעושר בויטמין C ומכיל את נוסחאת הProCare הבלעדית של חברת טטרה המכילה תערובת מדוייקת של חומרים משפרי מערכת חיסונית, ויטמינים, ביוטין ואומגה 3 שנועדה לתחזק בריאות מירבית בקרב דגי הנוי שלכם.

סדרת טטרהווג'י - אוכל לדגים אוכלי הצמחים

סדרת טטרהווג'י פותחה במיוחד עבור הדגים אוכלי הצמחים. היא מכילה מגוון חומרים צמחיים עם תוספות שמבטיחות שהדגים יקבלו את התזונה המאוזנת לה הם זקוקים ביחד עם תערובות ויטמינים וחומרים משפרי מערכת חיסונית.

אוכל לדגים לכל סוגי דגי הקרב - סדרת טטרהבטה

סדרת טטרהבטה פותחה בכדי לספק פתרון תזונתי מושלם לכל סוגי דגי הקרב. המזונות בסדרה מכילים מרכיבים איכותיים ומעוררי תאבון שלא יזהמו את המים ויספקו את התזונה הטובה ביותר וישפרו את צבעיהם של דגי הקרב שלכם.

מזון הגרגירים הצפים טטרהבטה מיועד לשימוש יום יומי כמזון הראשי לדגי הקרב שלכם ומכיל תערובת שעונה באופן מושלם על צרכיהם התזונתיים. המזון מכיל את נוסחאת הProCare הבלעדית של חברת טטרה המכילה תערובת מדוייקת של חומרים משפרי מערכת חיסונית, ויטמינים, ביוטין ואומגה 3 שנועדה לתחזק בריאות מירבית בקרב דגי הנוי שלכם.