גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

דקורציות לאקווריום

אקווריום ללא עיצוב הוא לא ממש אקווריום... דקורציה לאקווריום נועדה לייצר באקווריום רובד נוסף על הדגים, רקע לאקווריום (טפט לאקווריום), צמחייה או אבנים לאקווריום ועוד, מוסיפים המון לעיצוב האקווריום והופכים אותו מרהיט לתכשיט!

קיימים מגוון סוגי דקורציות ועיצובים בסגנונות שונים. מעוניינים לשמוע עוד ולקבל דוגמאות נוספות? שלחו לנו מייל או דברו איתנו ישירות בוואטסאפ או 03-5595679

כאשר מדובר בדקורציה לאקווריום, הכוונה היא הלבשת האקווריום בטפט ורקעים, אבנים ובצמחים, ובעצם כל דבר המוסיף ליופיו של האקווריום כחלק מעיצובו, מה שמכניס את היופי הטבעי הביתה. טיפול באקווריום מצריך לא מעט עבודה. ישנם גורמים רבים המשתתפים בשמירה על היופי והבריאות של אקווריום, כמו טמפרטורת המים, תאורה ולוחות הזנה של האכלה. הרבה הולך לתחזוקה של אקווריום כי צריך להתייחס אליהם כמו חיות נושמות חיות, אך כאמור מעבר לתחזוקה והטיפול, האקווריום שלנו הוא עיצוב ללא עיצוב! יש לנו את כל מה שאתה צריך לקישוט האקווריום שלך מצמחים חיים ועד נורות LED, מאבנים טבעיות ועד איצטרובלים.

לסיכום, השקעה בדקורציה לאקווריום מספקת עיצוב ייחודי ומסוגנן לאקווריום שלך, משפר ומבליט את יופים של דגי האקווריום, והופכת את האקווריום שלך ליצירת אמנות יפה.

מומלץ לקרוא: אקווריום למתחילים.