גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כיתבו את האימייל שלכם לצורך שחזור הסיסמה
עגלת קניות
שם
מחיר
כמות
מחק
אשר ושלם

דגי נוי

עבור אקווריום מים מתוקים

בנטפיש תוכלו למצוא מבחר גדול של דגי נוי עבור אקווריום מים מתוקים כמו: ציקלידים, משריצי חיים, שפמנונים, קורידורסים, בוטיות, דגי טטרה, רזבורות, גובים, דגי קשת, קרבנונים ועוד.

מאחר שהם שונים מאוד מדגי מים מלוחים וחלקם רגישים במיוחד למליחות, יש להקפיד על אחזקתם בתנאים המתאימים. דגי נוי יכולים לחיות שנים רבות כשהם מטופלים במסירות וצוות החנות ישמח לחלוק עמכם מניסיונו.

סוגי דגים לאקווריום

גובים

גובים הם דגי נוי קטנים, ידועים בזכות צבעם העז וסנפירי זנב בעלי צורות מרתקות. הם נהנים מסביבה צמחית עשירה.

גובים משריצים ולא אחת יתקוף הזכר את הנקבה בעת ההשרצה, לכן יש להקפיד על פיקוח והפרדת הנקבה מהזכר במקרה הצורך.

דגי קשת

דגי קשת הם דגי מים מתוקים, לפיכך הם זקוקים לצמחיה עשירה באקווריום. הם מגיעים בשלל צבעים, בעלי דוגמת פסים ומזג נוח כך שניתן לשלבם ללא חשש עם מינים אחרים.

קורידורסים

דגים מיוחדים לאקווריום הפעילים במיוחד ביום. הם חיים היטב לצד דגים אחרים, אך מאחר שהם ניזונים מהקרקעית – יש להקפיד שמזונם אינו נבלע על ידי שכניהם לאקווריום בטרם שקיעתו לקרקעית.

קורידורסים רגישים מאוד למליחות, לכן יש להקפיד על תנאי אחזקתם. למרות זאת, הם נוחים מאוד לגידול ומתאימים עצמם לטווח רחב של טמפרטורות.

קרבנונים

דגי הקרב הקטנים הם יצורים מרתקים: צבעם העז מושך את העין וסנפיריהם כמו מרחפים במים, אך תוקפנותם כלפי בני מינם הולכת לפניהם. מומלץ להחזיק אותם באקווריומים עם צמחיה, לבד או לצד זנים אחרים ולא עם קרבנונים אחרים, שכן הם עלולים לתקוף זה את זה ואף להילחם עד המוות.

דגי טטרה

דגי הטטרה הקטנים פופולאריים מאוד הודות לגידולם הנוח באקווריום. הם חיים בקבוצות של 5 פרטים או יותר, שוחים יחדיו, בעלי אופי שליו וחלקם אף זוהרים תחת נורות מתאימות.

רזבורות

הרזבורות הם דגי נוי קטנים ועדינים, בעלי כתם שחור בולט בחציים האחורי. הם מסתדרים היטב עם דגים אחרים, בפרט כחלק מקבוצה. הרזבורות זקוקים למעט צמחיה ומהווים תוספת יפה ונוחה לכל אקווריום.

לסיכום, דגי נוי עבור אקווריום מים מתוקים, הינם דגים מיוחדים לאקווריום אשר הופכים אותו לאביזר יפייפה, צבעוני ומלא חיים!