נטפיש

ציוד לאקווריום

ציוד לאקווריום
ציוד לאקווריום

נטפיש היא חנות חיות המתמחה בגידול ואחזקה של דגים, חסרי חוליות ואלמוגים. אנו מחויבים לספק ללקוחותינו את מירב הפתרונות לגידול ואחזקה של בעלי חיים ימיים בתנאים אופטימאליים וביעילות מוכחת. בחירה מושכלת של ציוד לאקווריום תיצור מרחב בריא לבעלי החיים ואלה יחיו לאורך זמן ויתרבו. לפיכך, כל לקוח – מתחיל או ותיק – יוכל למצוא אצלנו את כל הציוד הדרוש לו בהתאמה לצרכיו ולבעלי החיים אותם הוא מגדל.

פילטרים

נוכחותו של פילטר איכותי היא קריטית באקווריום. צפיפותם היחסית של הדגים שחיים זה לצד זה בשטח קטן, מצריכה מערכת סינון טובה שתרחיק פסולת מהמים.

בנטפיש אנו מוכרים את כל סוגי הפילטרים, מתוצרת חברות מובילות בתחום: אהיים, רנה, טטרה ופלובל. כל הפילטרים מגיעים עם אחריות יצרן וכן ניתן להשיג את כל חלקי החילוף עבור הדגמים שאנו מוכרים. בנוסף, אנו מספקים שירות תיקונים עבור כל המוצרים הנ"ל.

משאבות

המשאבה יוצרת סירקולציה במי האקווריום ומעבירה אותם אל הפילטר. משאבה מהימנה תפעיל סירקולציה בכל חלקי האקווריום ותמנע היווצרות "נקודות מתות" מועדות לפורענות, בהן יצטברו מזהמים ופסולת. לפיכך, אין להמעיט בערכה של משאבה טובה כשאנו ניגשים לבחור ציוד לאקווריום.

בנטפיש ניתן להשיג משאבות מתוצרת חברות מוכרות ואמינות כמו "לגונה", "אהיים", "אטמן" ועוד. המשאבות מגיעות עם אחריות יצרן ובמידת הצורך ניתן להשיג אצלנו גם את חלקי החילוף. צוות החנות מספק שירותי תיקונים כנדרש.

משאבות אוויר

בחנות תוכלו למצוא משאבות אוויר שקטות במיוחד מתוצרת החברות הגרמניות המובחרות "סרה" ו"שגו".

חצץ

כשאנו בוחרים ציוד לאקווריום, חשוב לזכור לכלול ברשימת הקניות גם חצץ. לחצץ תפקידים שונים וחשובים באקווריום: הוא מתאים לדגים ובעלי חיים שאוהבים להתחפר בו וגם מונע היווצרות רפש בתחתית המיכל. בנטפיש מבחר גדול של סוגי חצץ, קוורץ, חלוקי נחל, אלמוגים גרוסים וסלעים.

נורות

בנטפיש מגוון רחב של נורות פלורסנט T-5 ו-T-8 ונורות לכל סוגי האקווריומים מתוצרת חברות אמינות ומוכרות: Juwel, סרה, JBL, סילבניה וגיזמן.

ציוד לאקווריום – שונות

אנו מחזיקים מוצרים משלימים מיוחדים לחובבי המים המלוחים, כמו מערכות אוסמוזה הפוכה לסינון המים, סננים, אביזרי PVC להרכבת צנרת, מצופים מכנים ואוטומטים ועוד רבים אחרים.

מדיניות החלפה והחזרה של ציוד לאקווריום

במקרה שלקוח מוצא פגם במוצר שתפקידו קריטי לתפקוד האקווריום, כמו פילטר או משאבת אוויר, אנו מספקים רכיב חלופי או מחליפים את המוצר במקום במסגרת האחריות.