נטפיש

אקווריומים

אקווריומים
אקווריומים

כל חובב דגי נוי יודע שאין להמעיט בערכם של אקווריומים. אקווריום מאכלס דגים, אלמוגים וחסרי חוליות, ובניגוד לאלמנטים אחרים כמו פילטרים או חצץ שניתן להחליף במידת הצורך – אקווריום נותר קבוע. אקווריום צריך לשרת בראש ובראשונה את דייריו, בעלי החיים הימיים.

סוגים שונים של דגי נוי מצריכים תנאי אחזקה שונים, לכן יש להיוועץ באנשי מקצוע טרם קניית אקווריום או הכנסת דגים אליו. כמו כן, אקווריום מוצב לצד רהיטים אחרים בבית, לכן עליו להשתלב בעיצוב הקיים. בחירת אקווריומים שלא תואמים את עיצוב הבית או המשרד תיצור חוסר הרמוניה ותגרע מיופיים של דייריו.

צוות נטפיש ישמח לסייע לכם בבחירת אקווריום שמתאים לצורכיכם המדויקים, בין אם כנקודת מיקוד בחדר ובין אם כרהיט פונקציונאלי. צוות החנות מבצע התקנה, אחזקה ותיקון של אקווריומים במקרה הצורך, וישמח ללוות אתכם משלב הקונספט עד להשלמה סופית מוצלחת.

מימינכם קטלוג אקווריומים של החברות המובילות

אקווריום מעוצב מתוצרת Juwel אקווריומים מתוצרת Juwel בעלי מכנה משותף - הנוחות האסתטית שהם מציעים. אקווריום איכותי ומוצלח לא נמדד רק ביכולת שלו לאכלס בעלי חיים ימיים, אלא גם ביכולתו להשתלב ככלי פרקטי בחלל הבית או המשרד. חברת Juwel שמה דגש על עיצובם הכולל של אקווריומים ומציעה מבחר דגמים אלגנטיים ושמישים כאחד. השידות עליהן מונחים האקווריומים מגיעות בכמה צבעים ודוגמאות לבחירת הלקוח, כדי שישתלבו באופן מושלם בחלל המיועד.

אקווריום מתוצרת Red Sea MAX היא סדרת אקווריומים מובילה של חברת Red Sea האמריקנית. העיקרון שמנחה את החברה בפיתוח ועיצוב הדגמים שלה הוא הרעיון לפיו יש ליהנות מיופיים של אקווריומים מבלי לדאוג לפרטים הטכניים, שעלולים להיות מבלבלים. כיום, קיימים בשוק אלפי מוצרים מחברות שונות שנועדו לספק פתרונות הולמים בעת הרכבת אקווריום, אך ב-Red Sea מעדיפים להעניק ללקוח את המוצר המוגמר, האידיאלי, כדי שיוכל להתפנות לבחירת הדגים והאלמוגים שיספקו לו נחת. סדרת אקווריומים MAX מעוצבת למשעי ובנויה בחוכמה. זכוכית האקווריום בעלת קצוות מעוגלים ואלגנטיים, וכל המערכות השונות כבר מובנות בתוך המיכל ליצירת אקווריום ריף מושלם: פילטרים, משאבות גלים, תאורה מותאמת עם שעון בקרה, פורק חלבונים ומערכת ניטור חשמלית לכל האלמנטים השונים.

צרו קשר
שם:
נא למלא שם
דוא''ל:
מס' טלפון:
תוכן הפנייה:
הודעתך נשלחה בהצלחה